21Září

2. Ing. Josef Fuchs, MBA

235 let
OSVČ – realitní makléř

Josef Fuchs žije od svého narození v Lanškrouně. Je mu 35 let, je ženatý. Základní i střední školu navštěvoval v Lanškrouně, dále vystudoval Fakultu elektrotechnickou Českého vysokého učení technického v Praze, kde poté absolvoval postgraduální dvouleté studium v oblasti managementu a podnikání.

Již více jak 10 let pracuje na Lanškrounsku jako realitní makléř a v této oblasti se neustále vzdělává. Ve svém oboru potřebuje odborné znalosti v oblasti práva, daní a ekonomiky. V posledním období stále častěji pomáhá lidem řešit jejich sousedské spory ve vztahu k nemovitostem (podílové spoluvlastnictví, příjezdové cesty, rozhrady, apod.).

Pepa se aktivně zapojuje do dění v Lanškrouně. Od roku 2014 je zastupitelem města, předsedou finančního výboru a členem majetkové komise. Právě zde může uplatnit své profesní znalosti.

Svůj volný čas se snaží rozdělit mezi svou rodinu, přátele a sportovní rybaření. V lanškrounském rybářském spolku působí od roku 2010 jako jeho místopředseda.

V tomto volebním období se Josef aktivně zabýval městskými financemi, tvorbou rozpočtů a obecně principy fungování územních samosprávných celků.

V následujícím volebním období by rád uplatnil své znalosti z oblasti městských financí a chtěl by se zabývat zrevidováním provozních výdajů městského úřadu, jeho příspěvkových organizací a městských společností. Také by rád zajistil vznik ekonomicko-investiční komise složené z úředníků a odborníků, která by sloužila jako poradní orgán Rady města.

© 2019 Lanškrounské fórum, Veškerá práva vyhrazena | Realizace HezkéWEBY.cz
Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas.