21Září

3. Mgr. Pavel Resler

348 let
učitel

Pavlu Reslerovi je 48 let a celý svůj život prožil v Lanškrouně. Vystudoval Vysokou školu pedagogickou v Hradci Králové.

Pavel je povoláním učitel, pracuje jako zástupce ředitele Základní školy Dobrovského v Lanškrouně. Aktivně se věnuje technickému vzdělávání, je členem Asociace pro mládež, vědu a techniku AMAVET, z.s. V uplynulém volebním období byl radním, podílel se na podpoře vzdělávání a na spolupráci firem s lanškrounskými školami.

Volný čas se u Pavla úzce prolíná s jeho zaměstnáním, rád se zabývá robotickými systémy, programováním. Velkou část svého volna věnuje sportu dětí, je trenérem Atletiky TJ Lanškroun. To opravdu málo volného času, které mu zbývá, se snaží trávit cestováním s rodinou.

V případě zvolení by Pavel rád pokračoval ve své započaté práci, rozvoji technického vzdělávání na základních školách, rád by rozšířil technické vzdělávání do mateřských školek, rozvíjel další spolupráci místních firem při podpoře místních škol.

Také výstavbu nové polikliniky, rozšíření místních sportovišť, vybudování nové haly, investice do oprav silnic a chodníků považuje za velmi důležité pro spokojené obyvatele Lanškrouna.
Jak už Pavel psal před čtyřmi lety, kandiduje proto, aby byl v centru zájmu občan a ne potřeby politických stran.

© 2019 Lanškrounské fórum, Veškerá práva vyhrazena | Realizace HezkéWEBY.cz
Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas.