21Září

5. Jiří Neček, DiS.

535 let
softwarový analytik

Jiří Neček pochází z Újezdu nad Lesy, s Lanškrounem je spojen již 17 let, 10 let zde žije. Je ženatý, je mu 35 let. Vystudoval informační technologie na Vyšší odborné škole v Šumperku.

Pracuje jako softwarový analytik (analýza požadavků, implementace, testování, dokumentace a zákaznická podpora pro oblast poskytovatelů internetu a polygrafie). Od roku 2016 navíc zajišťuje vzdělávání pro zaměstnance i za využití podpory Evropského sociálního fondu. Aktivně se zapojuje do dění v Lanškrouně, je členem dopravní komise, na Krajském úřadě Pardubického kraje se zajímá o modernizaci silnice II/315 (Lanškroun - Ústí nad Orlicí).

Práce ho baví a je zároveň jeho koníčkem. K jeho zájmům patří také rodina, zvířata, cestování, jízda na kole, procházky nebo čtení časopisů (poslední dobou hlavně o autech).

V případě Jirkova zvolení členem městského zastupitelstva by se zaměřil na oblast dopravy a její bezpečnosti (bezpečné přecházení u škol a školek, výstavba cyklostezek) nebo v získávání dotací pro projekty města. Rád by také inicioval studii smysluplného využití chátrajícího Jelínkova statku na Dvorských Lánech, dále by chtěl podpořit modernizaci silnice II/315 (Lanškroun - Ústí nad Orlicí).

© 2019 Lanškrounské fórum, Veškerá práva vyhrazena | Realizace HezkéWEBY.cz
Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas.