21Září

6. Mgr. Vladislava Hanyšová

640 let
koordinátorka rodinného centra

Vladislavě Hanyšové je 40 let, s malou přestávkou žije od svého narození v Lanškrouně. Je vdaná, má tři děti. Absolvovala lanškrounské gymnázium, dále pak speciální pedagogiku a tělesnou výchovu na Masarykově univerzitě v Brně.

Několik let pracovala jako speciální pedagog. Nyní je koordinátorkou a zároveň předsedkyní Rodinného centra Dětský svět z.s. Jejím úkolem je nejen plánovat aktivity rodinného centra, řídit a koordinovat práci zaměstnanců, ale i zastupovat centrum na veřejnosti. Od září se pak na pár hodin vrátí k povolání učitelky.

Aktivně se zapojuje do dění v Lanškrouně, je členkou komise pro rodinnou, sociální a komunitní politiku, podílí se na tvorbě komunitního plánu města.

S Vlaďčinou prací jsou spojeny i zájmy. Kromě času, který tráví se svými dětmi, vede ve svém volném čase pohybové kurzy pro děti, věnuje se dětem s poruchou autistického spektra. V opravdu volných chvílích ráda čte a tráví čas s širší rodinou i přáteli.

Vlaďka kandiduje, protože je pro ní důležité podporovat spokojený život rodin a seniorů ve městě, předávat jejich potřeby dál a rozvíjet komunitní život ve městě.

© 2019 Lanškrounské fórum, Veškerá práva vyhrazena | Realizace HezkéWEBY.cz
Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas.