21Září

8. Hynek Brýdl

846 let
podnikatel

Hynku Brýdlovi je 46 let, je otcem dvou již dospělých dětí. Narodil se v Lanškrouně, kde žil do svých šesti let a vrátil se sem v dospělosti. Vystudoval lanškrounské gymnázium a od svých dvaceti let úspěšně podniká.

V letech 2006 – 2012 byl zvolen zastupitelem měst Lanškrouna, kdy se mimo jiné významně zasadil o zákaz provozování „výherních“ automatů v Lanškrouně, ale především odváděl poctivou opoziční práci.

Hynek rád cestuje a poznává stále nová místa na naší krásné Zemi a rád by přispěl svými postřehy odjinud k tomu, aby se Lanškroun se svou bohatou historií dále rozvíjel jako moderní město, vstřícné ke svým obyvatelům i návštěvníkům. Své cestovatelské zkušenosti zúročuje v komisi pro cestovní ruch.

Hynek je přes pochopitelné dílčí nedostatky hrdý na směr, kterým se město v posledních čtyřech letech vydalo. Pro návrat do komunální politiky se po dlouhém zvažování rozhodl především kvůli sílícím hlasům prospěchářů a „dinosaurů“, kteří by si zřejmě přáli návrat starých (ne)pořádků, kdy byli různými způsoby navázáni na městské penězovody.

© 2019 Lanškrounské fórum, Veškerá práva vyhrazena | Realizace HezkéWEBY.cz
Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas.