Vinaora Nivo Slider
27Září

Vyfoťte se a vyhrajte společenskou hru!

140927-lavickaLanškrounské fórum vypisuje soutěž o nejoriginálnější skupinovou fotografii na Sousedské lavičce.
Kde najdete Sousedskou lavičku?
Mezi Krátkým a Dlouhým rybníkem u tzv. odkalovačky – za rybářskou boudou.

Kdo má na fotografii být?
Mělo by se jednat o skupinu – to znamená minimálně dvě osoby. Nemusí se nutně jednat o dva lidi. Přípustná je i fotografie člověka se zvířaty. Vulgární a urážlivé fotografie nebudou do soutěže zařazeny.

Do kdy a kam mám fotografii poslat?
Fotografie posílejte do pátku 3. října do 13:00 na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Nezbytné je uvést jméno soutěžícího. Zasláním fotografie vyjadřujete souhlas k jejímu zveřejnění na webu a Facebooku Lanškrounského fóra.

Kdo bude fotografie hodnotit?
Hodnocení proběhne na Facebooku. Vítězem se stane fotka s nejvíce označeními „To se mi líbí“. V případě rovnosti hlasů vyhrává ten, kdo bude mít na fotografii více osob. V případě rovnosti osob bude upřednostněn ten, kdo zaslal fotografii dříve. Hlasování bude možné od pátku 3. října do neděle 5. října do 10:00.

Jaké jsou ceny a kde proběhne jejich předání?
Výhru obdrží tři soutěžící s největším počtem označení „To se mi líbí“. Je možné vyhrát některou ze společenských her Activity, Česko – otázky a odpovědi a Dixit. Právo prvního výběru ceny bude mít soutěžící s největším počtem „To se mi líbí“. Výhru obdrží celkem tři soutěžící. K předání výhry je nezbytná účast soutěžícího na veřejné akci, na které budou výhry předány. Akce proběhne pravděpodobně v neděli 5. října odpoledne v 15:00 u Sousedské lavičky. Pokud se výherce akce nezúčastní, tak přechází výhra na dalšího v pořadí, který bude na akci přítomen.
mapa
lavicka

© 2022 Lanškrounské fórum, Veškerá práva vyhrazena | Realizace HezkéWEBY.cz
Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas.