Vinaora Nivo Slider
logoLanškrounské fórum bylo založeno v lednu 2013 na sociální síti Facebook studenty Matějem Brýdlem a Davidem Minaschkem. Postupem času se Lanškrounské fórum rozšiřovalo o další spolupracovníky.

Cílem Fóra je zkvalitnění života ve městě a jeho okolí. Cestou k tomuto cíli pro nás je zapojení široké veřejnosti do dění ve městě, informování občanů, upozorňování na problémy města a snaha o jejich řešení.

Zástupci Lanškrounského fóra komunikují s odborníky na transparentní hospodaření samosprávy, protikorupčními aktivisty a neziskovými organizacemi.

Lanškrounské fórum také kandidovalo v komunálních volbách v roce 2014. 21 osobností odhodlaných aktivně se podílet na rozvoji našeho města přesvědčilo občany a zvítězilo ve volbách. Spolupracovníci LF se ve většině případů aktivně podílejí na spolkové činnosti Lanškrouna bez ohledu na to, jestli se podílejí na správě města, či nikoli. Jsou mezi námi osobnosti, které se nebojí říci svůj názor a diskutovat o něm. Život v Lanškrouně nám není lhostejný. Vzhledem k různému věkovému rozložení, pracovnímu zařazení a vzájemné spolupráci mezi kandidáty můžeme nabízíme větší porozumění názorům a potřebám všech lidí žijících ve městě. Lídrem kandidátní listiny Lanškrounského fóra a následně starostou města je Radim Vetchý.

Kontakty:
Radim Vetchý – Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., 775 993 097
Matěj Brýdl - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., 603 922 300

© 2018 Lanškrounské fórum, Veškerá práva vyhrazena | Realizace HezkéWEBY.cz
Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas.