Vinaora Nivo Slider

50 let, podnikatel

V Lanškrouně se Hynek Brýdl narodil, vystudoval, bydlí i pracuje. Třicet let podniká – nejprve v oblasti IT, později v cestovním ruchu. Tomu se ostatně věnuje nejen při své práci, ale i ve volném čase. Cestování je jeho největším koníčkem a často se na svých výpravách inspiruje různými praktickými nápady, které se pak snaží přenést do svého rodného města, aby byl Lanškroun stále lepším místem pro život.

Velkou měrou přispěl například k otevřenosti radnice nebo k tomu, že naše město už není plné heren. Dlouhodobě se snaží, aby úřad i městské organizace a instituce vycházely vstříc občanům a nekomplikovaly jim život.
„Komunální politiku vnímám jako službu společnosti. Trápí mě, že i v tak malém městě jako je Lanškroun, se najdou lidé, kteří prostřednictvím “politiky” řeší především své osobní zájmy,“ říká Hynek.
Poté, co se v Lanškrouně pod vedením Lanškrounského fóra podařilo postavit L´Art a polikliniku, vnímá jako největší investiční výzvy rozšíření domova pro seniory a vybudování biotopu na břehu Dlouhého rybníku. Dále by chtěl usilovat o významnější digitalizaci a zavádění chytrých řešení, která usnadní obyvatelům města komunikaci s úřadem.

© 2022 Lanškrounské fórum, Veškerá práva vyhrazena | Realizace HezkéWEBY.cz
Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas.