Vinaora Nivo Slider

petice

Co a kdo je Lanškrounské fórum?
Jsme neformálním sdružením lidí, kteří pracují pro Lanškroun. Naším volebním lídrem je Radim Vetchý, starosta města. Ve vedení Lanškrouna jsme od roku 2014. Podařilo se nám mimo jiné opravit Langerovu vilu a postavit nové multifunkční centrum L´Art. Je dokončena první etapa nové polikliniky a druhá etapa je před dokončením. Průběžně opravujeme ulice, pečujeme o zeleň ve městě, děláme město krásnější. Pracujeme na tom, o čem se dlouhá desetiletí jen mluvilo.

Proč potřebujeme podpisy občanů města?
Nestojí za námi politické strany. A tím jsme v nevýhodě. Abychom se mohli voleb účastnit, tak podle zákona potřebujeme získat podpisy 7 % obyvatel města, tedy asi 700 lidí. Nepropojenost s politickými stranami je ale současně naší výhodou. Zodpovídáme se jen a pouze občanům města Lanškroun, nejsme navázáni na stranické sekretariáty, při hlasování se řídíme jen vlastními názory a prospěšností rozhodnutí pro Lanškroun a jeho obyvatele.

Jak můžete pomoci?
Chcete-li nám dát šanci účastnit se v podzimních volbách stáhněte si, prosím, petiční arch. Podepište se na něj a pokud chcete, sežeňte i podpisy svých příbuzných a známých, kteří mají trvalé bydliště v Lanškrouně. Pak nás kontaktujte na facebooku Lanškrounské fórum nebo na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a my si od vás po předchozí domluvě vyplněný petiční arch převezmeme a zároveň vás obdarujeme bambusovou propiskou s naším novým logem. Moc děkujeme!


Milí sousedé,
poslední dva roky byly opravdu mimořádně náročné. Prověřily nás všechny, když nám do životů vstoupil koronavirus a nyní také konflikt v nedaleké Ukrajině. Nebyly to jednoduché roky, ale o to víc se ukázalo, že se umíme v Lanškrouně spojit, vzájemně si pomáhat a přiložit ruku k dílu.
Velice si vážím Vaší podpory, kterou jste v těžkých obdobích městu poskytovali. I v těchto složitých letech, kdy jsme se potýkali s novými překážkami, bylo nutné pokračovat v rozpracovaných projektech, které jsme Vám slíbili. Už brzy se nám podaří úspěšně dokončit stavbu polikliniky, která je pro všechny tak důležitá. Opravilo se mnoho ulic a dobře dopadly i mnohamilionové rekonstrukce škol, kam chodí naše děti.

I nadcházející volební období nebude jednoduché, jsme si toho vědomi a jsme připraveni zúročit naše osmileté zkušenosti s vedením města a pokračovat ve zkrášlování Lanškrouna. Za sebe i za celé Lanškrounské fórum Vám děkuji za podporu.

Váš starosta
Radim Vetchý

petice

© 2022 Lanškrounské fórum, Veškerá práva vyhrazena | Realizace HezkéWEBY.cz
Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas.