Vinaora Nivo Slider
09Listopad

Co se děje v období mezi volbami a ustavujícím zastupitelstvem?

141109-jednaniObdobí mezi volbami a prvním jednáním zastupitelstva trvá v Lanškrouně přesně měsíc. V tomto období jsou zastupiteli již ti, kteří byli zvoleni v říjnových volbách. Starostce, místostarostovi a radním zaniká mandát až zvolením nového vedení města. V tomto období může rada a starostka činit rozhodnutí stejně jako před volbami.
Tento měsíc byl pro nově zvolené zastupitele za Lanškrounské fórum velmi hektický. Vzhledem k volebnímu vítězství jsme organizovali veškerá jednání o budoucím uspořádání ve vedení města.

Po zveřejnění výsledků voleb byl vybrán vyjednávací tým Lanškrounského fóra ve složení Radim Vetchý, Matěj Brýdl, Pavel Resler. Ještě v sobotu 11. října v noci jsme měli krátkou schůzku se zástupci hnutí ANO. V týdnu pak následovala setkání s ČSSD, VPM, KDU-ČSL a KSČM. Velmi náročný byl zejména první týden, kdy jsme jednali několik hodin každý den.

Každý další týden se konaly přibližně tři schůzky. Proběhla jednání se zástupci jednotlivých stran, celé koalice, zastupitelů za Lanškrounské fórum.

V sobotu 8. listopadu proběhlo setkání kandidátů Lanškrounského fóra. V neděli 9. listopadu večer je naplánováno setkání koaličních zastupitelů.
Setkání budou pokračovat i po ustavujícím jednání zastupitelstva.


Několik fotografií z povolebního období:
01
Setkání kandidátů Lanškrounského fóra 8. listopadu. Jako vždy příjemné.

02
Čekání na výsledky - po sečtení poloviny okrsků vedeme s 24,5% hlasů. V našich tvářích vidíte radost i napětí.

03
Všechny hlasy jsou sečteny. Vítězem voleb je Lanškrounské fórum, které bude mít šest zastupitelů. Začínáme slavit :-) ... a pracovat.

© 2022 Lanškrounské fórum, Veškerá práva vyhrazena | Realizace HezkéWEBY.cz
Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas.