Vinaora Nivo Slider
20Červenec

Jiří Neček: Proč znovu kandiduji

Jiří Neček: Proč znovu kandiduji

Vážení spoluobčané, volební období bude brzy za námi. Věnovat svůj volný čas občanům města jsem se rozhodl už v roce 2014, kdy jsem se stal součástí dopravní komise. Do komunální politiky jsem šel s cílem zlepšovat naše město pro všechny ostatní, kteří v něm žijí. Lanškroun mám v srdci. Můj osobní i profesní život je vlastně o pomáhání ostatním. Pomáhám lidem v mém týmu, našim zákazníkům, rodině. Beru to jako své poslání.

Proto se snažím pomáhat i k rozvoji Lanškrouna. Co jsem dělal kromě běžných činností zastupitele? Tak např. jsem průběžně komunikoval s Technickými službami Lanškroun (zejména ohledně zeleně, úklidu města, oprav komunikací a dopravního značení) a se Správou a údržbou silnic Pardubického kraje (opravy komunikací).

Společně s právničkou města jsme zefektivnili práci úředníků při registrování smluv a od webu hlidacstatu.cz jsme za to získali pochvalu. Městu jsem pomohl otestovat aukční portál nebo doladit fungování nových parkovacích automatů. Pobízel jsem vedení města a soukromé vlastníky ke zlepšení vzhledu Lanškrouna (např. omítky, lavičky zábradlí, dopravní značení). Aktivně jsem jako občan přicházel s nápady do participativního rozpočtu. V neposlední řadě jsem měl radost za schválení mých návrhů úprav Pardubickým krajem u projektu modernizace komunikace II/315 (Lanškroun - Ústí nad Orlicí), zejména zvýšení protismykových vlastností (Skuhrov).

Můj koníček pracovat pro občany díky složení týmu Lanškrounského fóra mě baví. Tým táhne za jeden provaz s cílem zlepšovat naše město. Tímto i děkuji, že jsem mohl být součástí, mohl poznat lidi, kterým není osud Lanškrouna lhostejný a aktivně svůj volný čas věnují nám všem, občanům.

Mé cíle na další volební období jsou podobné. Aby se nám v Lanškrouně dobře žilo a volební sliby se plnily. Věřím, že náš volební program osloví většinu lidí. Komu v něm něco bude chybět, tak se nám může ozvat. Však jsme kromě stávajícího volebního programu udělali mnoho dalších věcí. Jsme tu pro lidi, neděláme to pro sebe. Pro to všechno výše uvedené jsem se rozhodl znovu kandidovat do zastupitelstva města.

Jiří Neček, Lanškrounské fórum

© 2022 Lanškrounské fórum, Veškerá práva vyhrazena | Realizace HezkéWEBY.cz
Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas.